O firmie

 

Biuro Podróży Gandalf działa od maja 1992. Biuro Podróży Gandalf współpracuje z wieloma touroperatorami i liniami lotniczymi. Jako biuro podróży z tradycjami i dużym doświadczeniem, ok. 50.000 tyś. zadowolonych klientów, jesteśmy w stanie dopasować ofertę do Państwa wymagań i upodobań - na każdą kieszeń... Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia nasze biuro podróży zyskało wielu stałych klientów oraz opinię przyjaznego i kompetentnego. Mamy nadzieję, że Państwo również będą zadowoleni z naszych usług.

W ofercie Biura Podróży Gandalf znajdziecie Państwo wycieczki z programem zwiedzania, tanie wczasy wypoczynkowe w Chorwacji, Czarnogórze, Albanii, Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, we Włoszech, imprezy typu zwiedzanie+wypoczynek. Oferujemy również wyjazdy narciarskie w Dolomity Włoskie, Alpy Francuskie i Austriackie, obozy studenckie i młodzieżowe.

Naszą specjalnością jest także wyszukiwanie korzystnych połączeń lotniczych - tanich (low cost), jak również tradycyjnych lini lotniczych. W serwisie mogą Państwo również samodzelnie zarezerwować Bilety Lotnicze, Bilety AutokaroweUbezpieczenia Podróżne.

Biuro Podróży GANDALF organizuje również wczasy, wycieczki i obozy młodzieżowe na zamówienie grupowe.
Jeśli akurat w wyszukiwarce nie ma oferty której Państwo poszukują prosimy o kontakt z nami, na pewno nie odejdziecie bez propozycji wyjazdu.

UDANYCH PODRÓŻY !